Szkolenie dotyczące ochrony danych osobowych

Zarząd Lubelskiego Cechu Optyków zaprasza członków naszego Cechu oraz osoby niezrzeszone na szkolenie dotyczące OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH w dniu 15.12.2017 r. w godz. 18-21 w sali Domu Rzemiosła.

Koszt uczestnictwa 1 os. 120 zł.

Wpłaty – będącej jednocześnie potwierdzeniem uczestnictwa – należy dokonać na konto naszego Cechu (43 1930 1709 3001 0008 5371 0001) do 12-13.12.17r. Informujemy, że w przypadku nieuczestniczenia w szkoleniu koszt nie zostanie zwrócony.

Poruszone zostaną zagadnienia ogólne związane z ochroną danych osobowych i nadchodzących zmian, kwestie kontroli oraz dla naszej grupy zawodowej – ochrona danych osobowych ujętych w treści recept / NFZ.Każdy uczestnik szkolenia dostanie materiały szkoleniowe i zaświadczenia.

Do wystawienia zaświadczenia zgodnego z rozporządzeniem MEN będą potrzebne dane osobowe, tj. imię i nazwisko uczestnika, pesel oraz miejsce urodzenia.

Osoba prowadząca szkolenie:

Małgorzata Ganczar – specjalistka w zakresie przepisów prawnych dotyczących ochrony danych osobowych. Absolwentka studiów doktoranckich KUL, adiunkt w katedrze nauki administracji. Członkini Stowarzyszenia Edukacji Administracji Publicznej, Stowarzyszenia Naukowego Centrum Prawno-Informatycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Prawa Europejskiego. Autorka licznych publikacji naukowych związanych z ochroną danych osobowych. Doświadczony i ceniony trener i wykładowca.